Перемога в конкурсі «Стартап твого міста»

• Дата публікації: 10.12.2018

Кожен день, який ми не проводимо в роботі над проектом, ми проводимо даремно (Джоел Спольскі)

Студенти ННІ економіки та бізнес-освіти сповнені власних ідей та активно працюють над проектами та бізнес-планами. Нагородою за плідну працю стала перемога у конкурсі серед студентської спільноти Черкаської області «Стартап твого міста» студентів інституту Мици Інни та Бровко Наталії з проектом Клінінгова фірма «Сервіс чистоти» (керівник – Станіславчук Наталія).

Конкурс проводився кредитною спілкою «Кредит-Союз» за підтримки Департаменту регіонального розвитку, Агенції регіонального розвитку та Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

Студентки продемонстрували ініціативність, креативність у розробці своєї бізнес-ідеї та були відзначені сертифікатами переможця і грошовою винагородою.

Вітаємо переможців, їх керівника та бажаємо не зупинятися на досягнутому!