Українська асоціація студентів: разом до спільної мети

• Дата публікації: 05.11.2018

Громадська організація «Українська асоціація студентів» провела Всеукраїнське обговорення положення про органи студентського самоврядування, яке відбулося 29 жовтня в Міністерстві освіти і науки України.

У вказаному вище обговоренні взяв участь Руслан Ляшко, студент НН Інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Основними напрямками діяльності УАС є соціально-правовий захист студентів, якість вищої освіти, розвиток студентського самоврядування та міжнародне співробітництво.

З метою виконання завдань УАС реалізовує проекти, проводить студентські конференції, форуми та освітні заходи для студентів та органів студентського самоврядування, співпрацює з представниками інших зацікавлених сторін у сфері вищої освіти, зокрема владою, вищими навчальними закладами та роботодавцями. Діяльність УАС направлена на те, щоб зробити життя студента та студентства загалом кращим.