Вітаємо переможців конкурсу відео-проектів «Один день майбутнього маркетолога»

• Дата публікації: 29.10.2018

Восени студенти Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти могли подати власний ролик для участі у конкурсі відео-проектів «Один день майбутнього маркетолога». Організатором конкурсу стала кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом.

Членам журі було нелегко. Конкурс проводився вперше, тож багато проблем доводилося вирішувати безпосередньо на місці. Учасники конкурсу підготували різнопланові роботи, в яких продемонстрували не тільки свою креативність, а й проявили творчість, дотепність і, що досить важливо, навички відео зйомки. З  представлених робіт, які пройшли добір організаційної комісії, визначили найкращі:

І місце – Світліцька Анна, Гаврилюк Ольга, Чернобай Анастасія,  «Суботній ранок студента»;

ІІ місце – Чолинець Яна, «Стипендія»;

ІІІ місце – Бровко Наталія, Борозна Тетяна, «Старі фотографії».

Номінація від студентів «The best videо» дісталась Косуліній Олені, Щербак Веніаміну, «Дівчата проти хлопців».

Конкурс проводився з метою стимулювання інтелектуального та культурного розвитку молоді, а також підвищення її соціальної активності; сприяння обізнаності молоді у сфері маркетингу; розкриття та розвиток творчого потенціалу.

Від щирого серця вітаємо переможців