Шановні колеги!

• Дата публікації: 30.05.2018

Для налагодження «зворотного зв’язку», якого бракувало у більшості попередніх реформаторських ініціатив в сфері освіти, просимо Вас відповісти на запропоновані питання анкети на тему «Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища», що розроблена ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».
Мета опитування – сформувати серед науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти запит щодо коригування дій при впровадженні освітньої реформи та фундамент для її підтримки, підвищити усвідомлення ролі вищої освіти в суспільстві.
Участь в опитуванні є добровільною. Результати анкетування будуть оприлюднені тільки в узагальненому вигляді. Анонімність гарантуємо. Онлайн-опитування триватиме до 30 червня 2018 року.
Для початку анкетування перейдіть за посиланням