Роль іменних музеїв у розвитку туристичного потенціалу Умані

• Дата публікації: 17.05.2018

У рамках проведення XII Всеукраїнського фестивалю науки 16-18 травня 2018 року, на кафедрі технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи 16 травня 2018 року під керівництвом викладача Оксани Литвин проведено засідання студентської наукової проблемної групи «Особливості розвитку туризму як суспільного явища», в Квартирі – музеї видатної української патріотки Надії Суровцової.

Надія Суровцова перша українка-науковець, якій у 1920 р. присвоєно ступінь доктора філософії у Відні.

Програма засідання передбачала: оглядову екскурсію музеєм, дискусійний діалог працівників музею, науково-педагогічних працівників кафедри та студентів спеціальності «Туризм».

У результаті обговорення були сформовані пропозиції щодо активізації використання туристичного потенціалу іменних музеїв у створенні та розширенні переліку туристичних об’єктів міста Умань.