Зробимо інститут чистим

• Дата публікації: 10.04.2018

5 квітня 2018 року в Навчально-науковому інституті економіки та бізнес-освіти за ініціативи студентського самоврядування та керівництва інституту пройшла акція «Зробимо інститут чистим».

«Студенти охоче відгукнулися на пропозицію взяти участь у прибиранні. Сьогодні наші звичайні робочі інструменти (ручки, конспекти та підручники) були замінені ганчірками та швабрами» – поділився своїми спостереженнями Ростислав Скрипник.

Викладачі, співробітники та студенти свідомо взяли участь у прибиранні навчальних аудиторій, коридорів та підсобних приміщень.

«Цього року, як ніколи, всі долучилися до загального прибирання. Як тепер приємно заходити до аудиторій, які виблискують чистими меблями, вікнами та підлогою» – зазначила заступник директора Наталія Коган.

«Організація суботників – це дуже корисна, правильна і давня традиція. А якщо до цього підходять з розумінням і задоволенням – то ця акція перетворюється на свято» – зауважила директор інституту Ольга Чирва.