Вітаємо Мельничук Яну з перемогою на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

• Дата публікації: 19.04.2018

16–17 квітня 2018 року в Миколаївському національному аграрному університеті проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 07 «Управління та адміністрування», спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціалізації «Страхування» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Галузева конкурсна комісія, до складу якої ввійшли провідні науковці вищих навчальних закладів України, візначила високий рівень теоретичної підготовки студентки НН Інституту економіки та бізнес-освіти, логічність та повноту відповідей на поставлені питання. За результатами захисту робота  студентки 5 курсу Мельничук Яни  (науковий керівник к.е.н., доцент  Чвертко Л.А.) відзначена дипломом ІІ ступеня.

Вітаємо учасницю та її керівника із перемогою та бажаємо нових досягнень та успіхів!