Участь науково-педагогічних працівників ННІ економіки та бізнес-освіти у Міжнародній конференції «Туризм та курорти: досвід Ізраїлю для України»

• Дата публікації: 26.04.2018

У рамках проведення наукових заходів до Дня науки в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини доценти кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи ННІ економіки та бізнес-освіти Леся Слатвінська і Ірина Кирилюк, доцент кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Людмила Чвертко прийняли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Туризм та курорти: досвід Ізраїлю для України», яка проводилась на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка 23-24 квітня 2018 р.

На конференції були висвітленні та проаналізовані питання розвитку курортного бізнесу, рекреаційно-туристських трансформацій прибережних територій, стану та перспектив сільського туризму, а також «туристського» використання єврейської спадщини в Україні.

Доцент Леся Слатвінська прийняла участь у роботі секційного засідання «Стан та перспективи сільського туризму: взаємозбагачення досвідом» та виступила з науковою доповіддю на тему: «Досвід управління розвитком сільського туризму у форматі співпраці України та Ізраїлю».

Доповідь була присвячена ключовим аспектам застосування досвіду ефективного управління розвитком «сільського туризму» країн партнерів України та Ізраїлю з метою інтенсифікації двосторонніх відносин в індустрії туризму та питанням підвищення якості адміністративного управління і корпоративного менеджменту у сфері організації сільського туризму.

Участь науково-педагогічних працівників у роботі міжнародних наукових заходів сприяє підвищенню фахових компетентностей, налагодженню зв’язків, обміну досвідом, розвитку міжкультурного діалогу, що якісно відображається на професійній діяльності.