Оголошення! Тренінг для викладачів НН інституту економіки та бізнес-освіти: «Тайм-менеджмент: ключ до успіху»

• Дата публікації: 27.03.2018

Шановні колеги! Кафедрою маркетингу, менеджменту та управління бізнесом на базі Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти 29 березня о 15.30 в аудиторії  № 316 буде проводитись тренінг «Тайм менеджмент: ключ до успіху», в ході якого:

• висвітлюватимуться основи тайм-менеджменту та його значення для досягнення успіху в особистісному зростанні;
  • проводитиметься діагностика індивідуальних компетентностей в управлінні часом;
  • будуть запропоновані різноманітні методики, вправи та прийоми, практичне застосування яких дозволить досягти високої ефективності у плануванні часу для реалізації поставлених цілей і завдань з отриманням при цьому максимального задоволення від роботи.

До участі в тренінгу запрошуються викладачі НН інституту економіки та бізнес-освіти!

Примітка: практична частина тренінгу передбачає проведення тестування, для чого необхідно мати з собою кольорові олівці або ручки.