Готуємось до Андріївських вечорниць

• Дата публікації: 12.12.2017

Напередодні дня Святого Андрія студенти на чолі з Наталією Коган, заступником директора НН Інституту економіки та бізнес-освіти з виховної роботи, та  Марією Король, головою студентського управління інституту, організували майстер-клас по виготовленню справжніх українських вареників. Під час даного заходу студенти пізнали процес замішування тіста на вареники, протягом якого ділилися розповідями про походження різного типу вареників.

Як зазначив Сергій Дмітрієв, студент 2 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа, що за традицією, в День святого Андрія обов’язково потрібно їсти вареники ‒ щоб бути щасливим в прийдешньому році».

Кожен бажаючий міг спробувати свої сили у кулінарному квесті. Даний захід був організований як благодійний проект – ліплення вареників в ім’я добра.

Загалом, захід пройшов в теплій дружній атмосфері, студенти спілкувалися, жартували, що викликало неповторні відчуття у всіх учасників.