IV Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція молодих учених «Сучасні проблеми і перспективи економічної динаміки»

• Дата публікації: 27.11.2017

Шановні колеги!

Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти запрошує Вас взяти участь у роботі IV Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції молодих учених та студентів «Сучасні проблеми і перспективи економічної динаміки», яка відбудеться 30 листопада – 1 грудня 2017 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Макроекономічні аспекти соціально-економічного розвитку.
  2. Сучасні проблеми управління економікою та фінансами.
  3. Фінансовий механізм забезпечення розвитку економіки України.
  4. Обліково-аналітичне забезпечення сталого розвитку суб’єктів господарювання.
  5. Шляхи забезпечення фінансово-економічної безпеки.
  6. Проблеми та перспективи розвитку маркетингових технологій в умовах євроінтеграції.
  7. Управління інноваційно-інвестиційним розвитком підприємств у сучасних умовах.
  8. Сучасний стан та тенденції розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.
  9. Реалії та перспективи туристичної індустрії в Україні.
  10. Тенденції розвитку готельно-ресторанної індустрії в Україні.

Оргкомітет конференції