Подорож за маршрутом «Умань-Львів»

  • Дата публікації: 25.10.2017

Студенти спеціальності «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» у супроводі викладачів кафедри технологій  та організації туризму і готельно-ресторанної справи Інни Поворознюк та Ірини Кирилюк здійснили подорож до одного з найгарніших міст Європи – до древнього Львова.

Місто Лева – це поєднання древньої архітектури і сучасності міста. Під час огляду центральної частини міста учасники подорожі мали можливість поринути у старий Львів та оглянути відомі історико-архітектурні пам’ятки міста: Львівський театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької, греко-католицьку церкву Преображення Господнього, Вірменський собор Успіння Пресвятої Богородиці, унікальну пам’ятку архітектури Домініканський костел та ін.

Пам’ятною подією стало відвідування Свята сиру і вина, на якому студенти більше довідались про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові, скуштували найрізноманітніші види сирів.

Побували студенти і на одному з найвеличніших європейських некрополів – Личаківському кладовищі, заснованому у 1786 році. Хвилиною мовчання вшанували студенти пам’ять загиблих на місці поховання Героїв АТО та Небесної сотні.

Помилуватися надзвичайною панорамою Львова вдалося з оглядового майданчика на Замковій горі. Ще однією перлиною маршруту став древній Олеський замок, який, без сумніву, одна із найгарніших прикрас у скарбниці української і навіть європейської історії, в суворих стінах якого сотні років зберігаються таємниці королів.

Подорож добігла до кінця і кожен учасник маршруту повертався додому з великим багажем знань, радісним настроєм, чудовими враженнями та позитивними емоціями. Якщо і є в Україні місця, куди завжди хочеться повернуться, то цей маршрут, безсумнівно, один із них.

 

Міні галерея


Квітень
Червень