Основи партнерства в розвитку індустрії гостинності

• Дата публікації: 02.10.2017

28 вересня 2017 в рамках науково-дослідної роботи кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи був проведений науково-методичний семінар «Партнерство держави, бізнесу та освіти в розвитку індустрії гостинності».

Робота заходу була направлена на обмін досвідом між представниками науки, освіти, бізнесу, державних структур та громадських організацій у сфері розвитку індустрії гостинності.

У роботі семінару прийняли участь запрошені фахівці: головний спеціаліст відділу туризму Уманської міської ради Світлана Паламарчук, провідний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі Уманської райдержадміністрації Юлія Берегова, фахівець відділу інклюзивного туризму Управління праці і соціального захисту населення Ліана Роднікова, доктор технічних наук, завідувач кафедри техніко-економічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльності техніко-педагогічного факультету Талят Азізов, директор туристичної агенції ПП «Сокирська-Авраменко» Ірина Сокирська-Авраменко.

Під час роботи семінару фахівці мали можливість представити останні тенденції розвитку індустрії гостинності в  м. Умань, Уманському районі та Черкаській області, а також обговорити оптимальні сценарії підготовки проектів за участю представників бізнесу, науки, влади та громадських організацій.

Науково-методичний семінар викликав жваве обговорення ключових аспектів дослідження провідними фахівцями та отримав позитивні відгуки присутніх.