Запрошуємо Вас до участі у роботі науково-методичного семінару «Державне управління та місцеве самоврядування: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення».

• Дата публікації: 28.04.2017

Питання для обговорення:

1. теоретико-методичні засади формування системи державного управління та місцевого самоврядування;
  2. державна політика у сферах державного, регіонального і галузевого управління;
  3. менеджмент та адміністрування в державних органах влади й місцевого самоврядування;
  4. інформаційно-технологічне забезпечення органів державного управління та місцевого самоврядування.

Семінар відбудеться 03 травня 2017 року о 13:00, ауд. 316 (корпус № 1 Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини).

До участі в семінарі запрошуються викладачі, аспіранти, магістранти, студенти, підприємці та всі бажаючі.