Дивовижний світ неосяжного космосу

• Дата публікації: 12.04.2017

11 квітня, студенти 1-го курсу разом із куратором, викладачем кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки, Наталією Станіславчук відвідали планетарій Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Для першокурсників працівник планетарію прочитав пізнавальну лекцію та продемонстрував зоряне небо у 3D-форматі. Студентам вдалося майже на годину поринути в дивовижний світ неосяжного космосу, помилуватися зоряним небом в час, коли надворі світить сонце, й навіть на мить потрапити в південну півкулю, побачивши сузір’я, невидимі на наших широтах. Працівники планетарію люб’язно відповіли на всі запитання, що цікавили студентів та надали змогу ознайомитися з приладами, які розташовані в планетарії.

Студенти отримали приємні враження та були сповнені емоціями від побаченого, збагатили свій кругозір та відкрили для себе нові, досі невідомі факти зі сторінок існування нашого Всесвіту.