Сторінками історії Василіанського монастиря

• Дата публікації: 23.03.2017

Відбулася спільна екскурсія студентів першого курсу ННІ економіки та бізнес-освіти з школярами Уманської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №12.Під час заходу студенти та старшокласники відвідали таємничі підземелля Василіанського монастиря ДІАЗ «Стара Умань» і пізнали цікаві факти з історії багатовікової давнини Уманщини, ознайомилися із функціональними та конструктивними особливостями архітектури XVII ст..Майбутні абітурієнти познайомились зі студентами першого курсу, поспілкувались та обмінялися враженнями. Як відмічає Олександр Кучмій, під час розповідей про університет, старшокласників цікавило студентське життя, спортивні змагання, а особливо участь у міжнародних стажуваннях за кордоном.

Сподіваємось, що дана зустріч була корисною і залишила незабутні враження та хороший настрій.

Висловлюємо вдячність за сприяння директору школи Кузьменко Надії Іванівні та педагогу-організатору Яровій Марині Олександрівні.