Змінився порядок нарахування соціальної стипендії

  • Дата публікації: 23.01.2017

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1045 отримали право на соціальну стипендію:

  1. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також студенти вищого навчального закладу, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, згідно із статтею 62 Закону України “ Про вищу освіту ”.
  2. Особи, які мають право на отримання соціальної стипендії відповідно до статей 20–22 і 30 Закону України “ Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи ”.
  3. Шахтарі, які мають стаж підземної роботи не менш як три роки відповідно до статті 5 Закону України “ Про підвищення престижності шахтарської праці ”.
  4. Особи, батьки яких є шахтарями, що мають стаж підземної роботи не менш як 15 років або загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи стали інвалідами I або II групи, відповідно до статті 5 Закону України “ Про підвищення престижності шахтарської праці ” – протягом трьох років після здобуття загальної середньої освіти.
  5. Особи, визнані учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України “ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту ”, та їх діти (до закінчення навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років) відповідно до статті 44 Закону України “ Про вищу освіту ”.
  6. Діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції (до закінчення навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років), відповідно до статті 44 Закону України “ Про вищу освіту ”.
  7. Діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту (до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років), відповідно до статті 44 Закону України “ Про вищу освіту ”.
  8. Діти, зареєстровані як внутрішньопереміщені особи (до закінчення навчання у такому закладі, але не довше ніж до досягнення ними 23 років), відповідно до статті 44 Закону України “ Про вищу освіту ”.

За переліком документів, які необхідні для оформлення соціальної стипендії, звертайтесь до дирекції інституту. 

 

Міні галерея


Червень
Серпень