• Дата публікації: 22.11.2016

21 листопада, в Україні втретє відзначили День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь початку двох революцій в українській історії: Помаранчевої 2004 р. та Гідності 2013 р.

Для вшанування громадянського подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, національних інтересів та європейського вибору в ННІ економіки та бізнес-освіти відбувся тематичний вечір під назвою: «Революція гідності: початок важкого шляху».До організації заходу долучилися студенти 31 б\н групи, які у своїх виступах розповіли про доленосні події в Україні початку XXI століття. Підготовлені презентації та відеоролики допомогли відтворити хронологію подій, що відбувалися під час Революції Гідності, та висвітлити матеріал про зону АТО, де й донині продовжується боротьба за нашу свободу і незалежність.Студенти продемонстрували усвідомлення своєї відповідальності за формування нового українського суспільства – в пам’ять усіх, хто вистояв; на честь усіх загиблих; у підтримку всіх українських бійців на фронті.