З Днем маркетолога!!! Ви лише подумали – а вони уже зробили так, щоб ви щось купили.

• Дата публікації: 25.10.2016

25 жовтня свій професійний день відзначають маркетологи.

За дивним збігом обставин, із безлічі, що відзначаються офісними працівниками професійних свят, саме день маркетолога в нашій країні чомусь залишився обділеним увагою.

«Рекламщики», «креативщики» – як їх тільки не називають! Але насправді – це професіонали, які створюють, проводять і аналізують рекламні кампанії з просування товарів. До сфери маркетингу також можна віднести фахівців, які займаються просуванням брендів в соціальних мережах – SMM (Social Media Marketing), розкручуванням і пошуковою оптимізацією сайтів – SEO (Search Engine Optimization), контекстної і банерної рекламою – AdRock і AdRiver, тому й вони по праву можуть приймати поздоровлення з професійним святом.

Щиро вітаємо викладачів, студентів та випускників кафедри маркетингу і управління бізнесом з професійним святом “День маркетолога”!Бажаємо успіхів в професійній діяльності, нових звершень та наукових відкриттів!