Стажування в Німеччині? Це можливо!

• Дата публікації: 21.10.2016

Міжнародний досвід, професійні зв’язки та перспективи – все це можна легко отримати після стажування в одній із країн світу. Крім цього, міжнародне професійне стажування – чудовий додаток до вашого резюме. Маючи такий досвід, знайти хорошу роботу в Україні буде набагато простіше. Більш того, деякі програми професійних стажувань також передбачають перспективу працевлаштування.Громадська організація MultiKultiUA (www.multikulti.org.ua) є офіційним представником федеральної німецької біржі праці за програмами ZAV в Україні, надає кваліфіковану допомогу у підготовці та зборі документів, необхідних для участі в програмі і їх своєчасної відправки в Бонн (як правило, до кінця січня кожного року), а також консультує з питань оформлення візи, підбору оптимального трансферу Україна-Німеччина-Україна, пошуку житла на час літньої практики при необхідності. Програма літньої практики дає можливість провести канікули з користю: заробити грошей, удосконалити німецьку мову, набути досвіду роботи в німецьких компаніях, зустріти нових друзів з різних куточків світу, помандрувати у вільний від роботи час і зарядитися масою позитивних вражень на новий навчальний рік.Відбір здійснюється за такими критеріями:

• статус студента (бути студентом НЕ останнього курсу університету чи інституту, а саме бере участь -1, 2, 3 і 4 курс. Заочна форма навчання не розглядається);
  • вік від 18 до 35 років;
  • знання німецької мови не нижче рівня А2 (не менше 2,5 – 3 років занять німецькою мовою);
  • бажання і можливість працювати в Німеччині не менше 2 місяців під час офіційних літніх канікул;
  • студенти не повинні обмежувати себе бажанням працювати виключно в певному місті чи регіоні;
  • бажано брати до уваги якомога більше сфер діяльності.

Більше інформації можна знайти на офіційному сайті http://multikulti.org.ua/deyatelnost-i-proekty/zav/

Бажаємо успіхів!