Природа – наш дім, бережімо його!

• Дата публікації: 26.09.2016

Дивосвіт, дивосвіт.

Хто придумав оцей світ?

Землю красну таку

У зеленому вінку,

Всі ці квіти і ліси,

І пташині голоси ?

Ліс і річка, і поля –

Це ж усе моя земля!

Природа! З дитячих років ми звикли до її чарівної краси. Напевно, не знайдеться у світі людини, яка б не любила природу. Одні милуються барвами осіннього лісу, інші обожнюють високі гори та бурхливі ріки, а інші у захваті від простору степу.Та на жаль, не завжди люди шанують чарівну красу природи, усе менше залишається чудових краєвидів. Питання охорони навколишнього середовища гостро стоїть на сьогодні. Люди так забруднили моря і річки, ліси і степи, що страшно за майбутні покоління, бо невідомо, що залишимо йому у спадок…Саме тому виховна година на тему: «Природа – наш дім, бережімо його» для студентів 3 курсу напряму підготовки «Туризм» пройшла на мальовничому березі річки Уманки. Студенти з куратором Кирилюк Іриною Миколаївною з задоволенням відпочили на природі та обговорили питання охорони навколишнього середовища. Адже кожен розуміє, що охорона природи повною мірою залежить від етичної та моральної орієнтації, − рівня культури кожного, відповідальної та свідомої поведінки на лоні природи. Тому завдання кожного любити й берегти скарби рідного краю, які зціляють наші тіла, збагачують та надихають наші душі.