Навчально-виховний захід для студентів напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа»

• Дата публікації: 11.04.2016

З метою адаптації студентів першого курсу до виховання відповідальності та оволодіння майбутньою професією, куратором 16 групи напряму підготовки «Готельно-ресторанна справа» к.е.н., ст. викладачем Осьмьоркіною Н.М. було організовано перегляд і обговорення навчальних фільмів «Організація роботи готельного комплексу» та «Культура обслуговування в місцях громадського харчування». У процесі перегляду, студенти ознайомились з організацією роботи закладів ресторанного та готельного господарств. Зокрема, вони переглянули виробничо-господарську структуру підприємств, роботу внутрішніх підрозділів.Студентам вдалось отримати нові практичні навики та знання, шляхом аналізу матеріально-технічної бази, визначення відповідності категорії готелів та ресторанів до вимог національних стандартів. Змістовно ознайомитись з дизайном, різноманітною інтер’єрною та екстер’єрною стилістикою закладів гостинності.По закінченню перегляду, студенти поділилися враженнями між собою та подякували куратору за цінні знання.