Науково-методичний семінар «Інноваційні підходи до розвитку туризму в Україні»

• Дата публікації: 20.04.2016

19 квітня 2016 року к.е.н., викладач кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Хлистун Ольга Анатоліївна провела науково-методичний семінар на тему: «Інноваційні підходи до розвитку туризму в Україні». Захід відбувся за участю студентів 27 та 27а академічних груп напряму підготовки «Туризм» та викладачів кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи.

Питання, що розглядалися на науково-методичному семінарі та розкривалися в доповідях учасників, стосувалися інноваційних підходів до розвитку галузі туризму в Україні. На прикладі світового досвіду були запропоновані шляхи розширення та вдосконалення вітчизняних туристичних послуг. Особливу зацікавленість викликало обговорення розвитку інноваційних технологій у туризмі, висвітлене Осипенком Дмитром.

Наприкінці семінару учасниками були визначенні загальний стан та основні перспективні напрями розвитку туристичної галузі в Україні.