Do you speak English?

  • Дата публікації: 29.01.2016

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про оголошення 2016 року роком англійської мови в Україні», пише «Gazeta.ua».

Глава держави прийняв таке рішення, як зазначається в Указі, «враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку».

До року англійської мови в Україні розпочалася соціальна кампанія, покликана заохотити молодь вивчати англійську мову та актуалізувати проблему недостатнього знання іноземних мов українцями.

Інформаційна кампанія “Україна speaking” має на меті з одного боку підняти проблему, з іншого – стимулювати молодь змінювати модель поведінки, вивчати мови та отримувати нові можливості, – пише Українська правда.

Для актуалізації теми та стимулювання українців вивчати іноземні мови, команда створила відеоролик – комедійне відео про те, як небажання вивчати іноземні мови може стати перепоною у особистому та професійному розвитку.

Окрім роликів в рамках програми Україна speaking стартує рекламна кампанія в мережі Інтернет, в метрополітені та на носіях зовнішньої реклами у містах України.

“Реклама, продовжуючи ідею, закладену у соціальних роликах, провокує українців та має на меті змусити їх задуматися над тим, що незнання мови може призвести до втрати роботи або зниження рівня життя”, – кажуть ініціатори кампанії.

Міні галерея


Травень
Липень