Квест «Заліковка»

• Дата публікації: 21.11.2015

20 листопада в Інституті економіки та бізнес-освіти відбувся квест «Заліковка», в якому взяли участь студенти 1 курсу. Правила гри дуже прості: кожному студенту видавалась несправжня «Заліковка» з переліком викладачів та предметів, які вони читають.

Учасники квесту повинні були знайти викладача з відповідної дисципліни, відповісти на його питання з предмету. На основі правильності та ґрунтовності відповідей ставилась загальна оцінка з дисципліни і підпис викладача в заліковці.Перемогу у квесті одержував той, хто зміг зібрати найбільшу кількість балів у підсумку з усіх предметів заліковки.

За результатами інтелектуальних змагань переможцем квесту стала, студентка 12 групи Сігова Діана.Почесне 2 місце отримав студент 17 групи Пщеничний Максим.

Третє місце отримала студентка 13 групи Генова Таня.Всі учасники квесту отримали велике задоволення та приємні подарунки від організаторів.