Студенти-першокурсники у Софіївці

• Дата публікації: 14.10.2015

Ставши студентами першого курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, ми не тільки розпочали наполегливо навчатись за своїм майбутнім фахом з туризмознавства, але і займатись громадськими справами, реалізовувати свої здібності у різноманітних колективах художньої самодіяльності, спортивних секціях.Не забуваємо ми і про відпочинок. Так, нещодавно ми разом з кураторами к.е.н. Поворознюк І.М. та к.е.н. Бержанір І.А. побували у Софіївці – перлині садово-паркового мистецтва України.

Незабутнє враження на усіх нас справила неповторна краса цього чарівного витвору мистецтва.Ми із захопленням милувалися красивими пейзажами, які були створені кілька століть тому назад.

Наш похід до Софіївки дав нам натхнення до пізнання прекрасного! Ми зрозуміли, що в усіх сферах творча діяльність є обов’язковою передумовою для досягнення успіху!

Христич Тетяна, студентка 18 групи