• Дата публікації: 29.09.2015

28 вересня 2015 на базі навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти УДПУ імені Павла Тичини відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Пріоритети розвитку національної економіки України: стратегія і перспективи». Організаторами конференції виступили: Науково-дослідна лабораторія проблем розвитку нових інтегрованих структур, Науково-дослідна лабораторія з проблем державних фінансів України, а також кафедра маркетингу та управління бізнесом.

Учасників конференції привітала а проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності УДПУ імені Павла Тичини Сокирська Владилена Володимирівна.    У наукових доповідях, проголошених на пленарному засіданні, піднімалися актуальні питання  стратегічних напрямків економічного та соціального розвитку України, факторів інноваційного зростання в умовах ринкової економіки, зокрема:

Петренко Павло Степанович – почесний академік Міжнародної Кадрової Академії, к.е.н., доцент кафедри економіки та соціально-поведінкових наук УДПУ імені Павла Тичини з доповіддю «Економіка України: відсутність виваженої теорії державного управління»;Білошкурський Микола Васильович – к.е.н., доцент кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки УДПУ імені Павла Тичини:

«Прогнозування розвитку промислового виробництва з урахуванням впливу технологічного прогрессу»; Лук’янова Оксана Валентинівна – перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Умані та Уманському районі Черкаської області: «Діяльність у сфері обов’язкового пенсійного страхування»;Задорожній Олександр Павлович – фахівець з розвитку агентської мережі, «Страхове товариство «Іллічівське»: «Сучасний стан страхового ринку України».

Кожна доповідь учасника викликала жваве обговорення. Дискусія, була насичена різноманітними питаннями, проте основний науковий інтерес був спрямований на актуальність проведених досліджень.

Обрана тема науково-практичної конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики. У зв’язку з актуальністю піднятих питань за результатами конференції буде опублікована збірка матеріалів тез та доповідей учасників конференції.