Підписано договір про співпрацю з Вищою школою менеджменту інформаційних систем (м.Рига, Латвійська республіка)

• Дата публікації: 24.09.2015

Важливою подією міжнародного співробітництва стало підписання ректором Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олександром Безлюдним та президентом Ризької Вищої школи менеджменту інформаційних систем Романом Дяконом договору про співпрацю.

Вища школа менеджменту інформаційних систем розташована у місті Рига (Республіка Латвія). Це приватний вищий навчальний заклад з понад 22 річною історією і власними традиціями.

Пріоритетними напрямками співпраці між освітніми закладами стане спільна участь у програмі Erasmus+, організація та проведення освітніх наукових, культурних заходів, спрямованих на зміцнення інтелектуального потенціалу і покращення міжнародного іміджу вищих навчальних закладів-партнерів.

Підписання договору про співпрацю буде ще одним кроком на шляху зміцнення дружніх відносин між Україною та Латвійською республікою.