Перші кроки молодого hr-менеджера

• Дата публікації: 06.05.2015

Студентки економічного факультету Яцула Яна та Поліщук Оксана взяли участь у II етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці», яка вп’яте проходила на базі Донецького національного університету (м. Вінниця). В олімпіаді взяли участь 46 студентів, які представляли ВНЗ різних регіонів України: Київ, Львів, Дніпропетровськ, Харків, Тернопіль, Запоріжжя, Чернігів, Хмельницький, Одеса, Полтава, Кіровоград, Рівне, Умань, Житомир.

З вітальним словом виступила в.о. декана факультету, д.е.н., професор Лариса Шаульська й зазначила, що всі студенти, котрі пройшли перший етап олімпіади, вже є переможцями, і побажала їм подальших успіхів та перемог.У тому, що Яна Яцула та Оксана Поліщук проявили стратегічне мислення й аналітичні здібності та здобули нагороду у номінації «За високий рівень практичних розробок при виконанні творчого завдання» заслуга їх керівників д.е.н., проф. Ольги Чирви та к.е.н., доц. Катерини Олійник.Щиро вітаємо переможців та їх наукових керівників та бажаємо їм невичерпної наснаги, оптимізму, невпинного руху вперед, підкорення нових наукових вершин та подальших перемог!