Мистецтво заради миру!

• Дата публікації: 23.04.2015

22 квітня студенти 11 академічної групи економічного факультету з куратором Хлистун О.А. долучились до культурно-мистецького заходу «Дивосвіт пісенної магії», який проходив в актовій залі нового корпусу університету. Студенти мали змогу пізнати традиції українського народу та почути пісні, в яких розкривається його важка доля.    Студентська молодь була захоплена атмосферою, яка панувала в залі. Адже кожна нова пісня, яка лунала зі сцени, викликала масу емоцій і переживань. Саме відвідування таких заходів дозволяє значно розширити знання студентів про історію нашого народу та підвищити їх культурний рівень.Після закінчення благодійної мистецької акції, студенти долучились до збору коштів для бійців АТО, намагаючись допомогти тим, хто захищає нашу рідну Україну!