Відмінне навчання, креативний відпочинок !!!

• Дата публікації: 07.03.2015

Спорт стає засобом виховання тоді, коли він – улюблене заняття кожного.

В. Сухомлинський.

Дозвілля –запорука гарного продуктивного навчання. Наші студенти не тільки відмінно навчаються, а ще й креативно відпочивають. Так, студенти 23 та 23к групи на чолі із куратором Коган Н.Ю. відвідали сімейно-спортивний комплекс «Amarant», в якому, під час гри у боулінг та катанні на роликах активно та незабутньо провели час і отримали масу задоволення.«Для кожного із нас провели інструктаж, навчили правил і техніки гри, і ми відчули себе справжнім гравцями в боулінг» – розповідає студентка 23к групи Ліна Лавренюк.«Роледром – це ідеальне місце для катання на роликах. Там є все для комфортного проведення часу, як початківців, так і професіональних ролерів –прокат роликових ковзанів та захисного спорядження, камера зберігання, послуги досвідчених інструкторів» розповідає студент 23 групи Денис Мельник.Студенти були дуже задоволені відвідуванням комплексу та виявили бажання проводити своє дозвілля активно.

Хто спортом займається, той сили набирається.