На допомогу студентам, які бажають покращити знання з англійської мови

• Дата публікації: 23.03.2015

На сьогодні володіння іноземною мовою є важливим чинником підготовки висококваліфікованих фахівців, здатних конкурувати на ринку праці. Також знання іноземної мови виступає як невід’ємна умова на шляху інтеграції у світовий та європейський культурно-освітній та науковий простір. Так як наш університет в цілому, та факультет зокрема, є активним учасником міжнародних освітніх програм, які поширюються як на викладачів, так і на студентів, то високий рівень володіння іноземною мовою виступає як найважливіший інструмент доступу до таких програм. Серед напрямів, які сприяють вивченню іноземних мов на сьогодні зростає роль безкоштовних освітніх ресурсів, представлених в мережі Internet. Такі освітні ресурси дають можливість вивчати англійську мову з рівнем lower intermediate (нижче середнього) та поглиблювати знання і вміння в різних тематичних напрямах.

В цілому навчальні ресурси по вивченню англійської мови представлені відео уроками, аудіо матеріалами з текстівкою і транскрипцією; також налагоджена практика обміну текстовими повідомленнями з носіями мови. В переліку ресурсів з вивчення англійської мови є також сайт для тих, хто готується до міжнародних мовних іспитів IELTS, TOEFL, де можна пройти онлайн тестування і визначити свій рівень англійської на даний момент.Більше інформації про безкоштовні ресурси для вивчення англійської мови дивіться за посиланням http://osvita.ua/languages/46386/