Конкурс бізнес-планів

Підприємцісучасний еквівалент

великих першовідкривачів минулого.
Даг Холл

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини вже стало традицією щорічно проводити конкурс бізнес-планів серед молоді на базі економічного факультету.

Так, 5 березня 2015 року було проведено І етап конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед студентів економічного факультету УДПУ за фінансової підтримки голови профкому Олександра Семеновича Осадчого.

Метою даного конкурсу є заохочення молоді до підприємницької діяльності, сприяння реалізації інтелектуального потенціалу наших студентів.

Вищезазначений захід розпочався зі вступного слова проректора з науково-педагогічної роботи, професора кафедри соціальної педагогіки, соціальної роботи та історії педагогіки, д.п.н. Кочубей Тетяни Дмитрівни, яка відзначила позитивні тенденції щорічного проведення даного конкурсу та представила журі. Цього року до складу останнього увійшли: Колісніченко П.Т. – директор ПП «Колісніченко»; Халахур І.В. – директор Уманського регіонального центру ПАТ страхова група ТАС; Верещак О.В. – директор Dj café Iксія; Огородніков С.О. – директор ПП «Огородніков»; Вдовиченко Н.В. – начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради та декан економічного факультету к.е.н., доцент.

Свої роботи представили 19 студентів І–V курсів економічного факультету. Тематика бізнес планів формувалася  за двома напрямами: «Виробництво, сфера послуг і торгівля» та «Соціальний проект».

За результатами голосування членами журі були визначені переможці, які отримали грамоти та грошові винагороди. Так, перше місце виборола студентка ІV курсу 42 групи Мельник Світлана, науковий керівник к.е.н., доцент кафедри економічної теорії та права Митяй О.В., тема бізнес-плану: «Виробництво пеллет (паливних гранул) з відходів деревини в м. Монастирище Черкаської області».

Друге місце зайняв студент IV курсу 45 групи Нікіфоров Богдан, науковий керівник к.е.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Поворознюк І.М., тема бізнес-плану: «Інформаційний додаток до смартфону «TuuiiApp».

Третє місце отримав студент ІІІ курсу 33 групи  Пуля Владислав за ідею «Розведення і вирощування перепілок, реалізація м’яса та яєць», науковий керівник ст. викладач кафедри маркетингу та управління бізнесом Пачева Н.О

Ще троє студентів були відзначені грамотами за наступними номінаціями:

• «Новизна ідеї» – студентка 43 групи Петрухіна Любов («Готель «Ексклюзив»);
  • «Креативність» – студент 33 групи Ляш Денис («Клуб гри в мафію»);
  • «Творчий підхід» – студентка 31 групи Жукова Анастасія («Магазин жіночого одягу «Знахідка»).

Решта студентів були нагороджена подяками за розробку бізнес-планів та участь у конкурсі.

Щиро вітаємо переможців та їх керівників, зичимо творчого натхнення і подальших успіхів!