З Днем Збройних Сил України!

  • Дата публікації: 06.12.2014

Джерельний тихий спів води,
Безкрайнії степів простори,
І смерековії ліси,
Широкі плаї, круті гори!

Духмяний хліб на рушнику,
Гостинно розпростерті руки,
Щасливу матері сльозу,
І дідуся з веселим внуком!

За бескиди й дніпровські схили,
За наш пісенний славний рід,
За пломінь в косах у калини,
І за чумацький небозвід!

За нашу рідну Україну,
Що зберегли за всі віки –
Низький уклін і тричі “СЛАВА!”
Українські захисники!

 _23_fevr_08

Дорогі студенти-юнаки, співробітники-чоловіки, колеги!

6 грудня… У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служили та служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави, у пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.
День Збройних Сил України – свято чоловіків, які захищають спокій наших домівок, лицарів, здатних завжди підставити своє сильне плече чарівній половині людства.
Сила та міць української держави – у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.
Збройні Сили України – це надзвичайно серйозна турбота кожного із нас, всього суспільства і держави. Ще раз вітаємо Вас усіх із цим святом і хочемо ще раз підтвердити і наголосити, що свою армію треба берегти, зміцнювати і любити, бо як казав Г.Цезарь: «хто не дбає за свою армію, то потім вимушений годувати чужу».
Зі святом Вас, дорогі юнаки, чоловіки, колеги!

Січень
Березень