Відкрий серце доброті

• Дата публікації: 12.12.2014

11 грудня за ініціативи викладачів кафедри туризму і готельно-ресторанної справи було відвідано Реабілітаційний центр дітей-інвалідів м. Умань «Пролісок». До Дня захисту інвалідів студентами було організовано збір коштів для надання фінансової допомоги дітям Реабілітаційному центру .

Зустріч була теплою і гостинною. Висловлюємо вдячність директору Реабілітаційного центру Вікторії Вікторівні за сприяння та важку самовіддану працю.

У різновіковій групі студентів зустріли очі дітей, які випромінювали добро та щирість.

Коли студенти зацікавлено спілкувались з ними, розпитуючи їх про вподобання та досягнення у навчанні та спорті, дітвора активно на перебій прагнула поділитися своїм буденним життям.

Сльози розчулення викликало відвідування групи під назвою «Пелюстки довіри».

Наймолодшим членом групи є маленька дівчинка Саша віком 1 рік 2 місяці. Її маленькі друзі привітно запросили студентів до гри та сумісного виконання колискової.

Вийшовши за ворота центру, першокурсники твердо вирішили частіше відвідувати своїх нових друзів.

Нічого так легко не дарується як увага до дитини. І ніщо так не безцінне як вдячна дитяча посмішка!