З Днем міста!

• Дата публікації: 04.10.2014

4 жовтня місто Умань святкує 398 річницю від свого заснування. Долучились до святкових заходів і професорсько-викладацький склад та студенти економічного факультету УДПУ імені Павла Тичини.

Вони, серед тисяч уманчан, представників трудових колективів, підприємств і установ, вищих навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл міста, взяли участь у Марші миру, пройшовши колоною, оповитій кольорами нашого прапора і об’єднаній прагненням миру на нашій землі.

Економічний факультет був гідно представлений і на виставці університету, що проходила в центральному парку міста. Цього року на ній були продемонстровані здобутки студентів та викладачів факультету, працювали представники юридичної клініки та бізнес-інкубатора університету, що надавали професійні консультації всім охочим.