Відбулася міжнародна інтернет-конференція «Актуальні проблеми розвитку національної економіки»

• Дата публікації: 23.10.2014

22 жовтня 2014 року на базі кафедри економічної теорії та комерційного і трудового права економічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено Міжнародну Інтернет-конференцію «Актуальні проблеми розвитку національної економіки».

Метою проведення конференції є висвітлення проблемних питань, пов’язаних з інноваційним розвитком національної економіки в умовах глобалізації, консолідація зусиль з розвитку нових наукових напрямків інформаційних технологій.

Учасниками конференції представлено у вигляді доповідей окремі аспекти вирішення проблемних питань інноваційного розвитку національної економіки в умовах глобалізації. Винесено на обговорення результати дослідження з питань організаційно-економічних проблем інноваційної діяльності, впливу  глобалізаційних  процесів  в  світі  на економіку України; фінансового забезпечення інноваційного розвитку; інвестиційно-інноваційної моделі розвитку економіки.

Одержанні результати є наслідком плідної співпраці студентів економічних спеціальностей у галузі інноваційного розвитку національної економіки вищих навчальних закладів, науковців кафедри економічної теорії та комерційного і трудового права Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Одеської національної академії харчових технологій; Одеського національного політехнічного університету; Національного транспортного університету (м. Київ); Державного інституту управління кадрами (м. Київ); Башкирского государственного аграрного университета   (г. Уфа, Республика Башкортостан); Wroclaw University of Economise (Польща); Уманського національного університету садівництва.

Заслухавши і обговоривши доповіді, учасники і організатори конференції вважають, що конференція досягла своєї мети.