Увага!!! Реєстрація на літню практику в Німеччині

  • Дата публікації: 30.10.2014

Всім студентам економічного факультету 1, 2 та 3 курсів надається можливість проходження літньої практики в Німеччині.

Відповідно до Угоди із Федеральним міністерством праці (м. Бонн, ФРН) студенти  мають можливість у літній період пройти 3-місячне стажування в готелі, ресторані або підприємстві системної гастрономії Німеччини.

Бази практики – це курорти, розташовані в мальовничих місцевостях Баварії, в передгір’ї Альп на кордоні з Австрією, на березі відомого озера Бодензее, на узбережжі Балтійського та Північного морів тощо.

Студенти проживають в квартирах або облаштованих гуртожитках квартирного типу по 2 особи в кімнаті. Проживання та харчування надається безкоштовно, щомісячно виплачується заробітна платня, повністю компенсується проїзд в обидва кінці.

Головна умова для участі у відборі на літню практику – знання мови, відсутність академічної заборгованості, рекомендація деканату. Проводяться збори-інструктаж перед від’їздом, існує постійний телефонний зв’язок з батьками та роботодавцями.

Перебуваючи в Німеччині, студенти мають можливість покращити, в першу чергу, знання німецької мови, а також професійні навички, навчитися працювати в колективі, бути пунктуальними, відповідальними.

Працюючи 5 днів на тиждень, студенти мають можливість у вільний час відвідати пам’ятки архітектури та культури Німеччини, помилуватися краєвидами.

Всім бажаючим до 4 листопада зареєструватись в Кирилюк І. М. (кафедра економічної теорії та комерційного і трудового права, 308 аудиторія).

Міні галерея


Червень
Серпень