Круглий стіл «Інституціональний вектор розвитку інноваційної економіки»

• Дата публікації: 28.10.2014

«Економіка – це мистецтво задовольняти безмежні потреби

за допомогою обмежених ресурсів»

Лоуренс Дж. Пітер

27 жовтня 2014 року викладачем кафедри економіки підприємства, фінансів та фінансово-економічної безпеки Яною Іванівною Еней було проведено круглий стіл проблемної групи студентського наукового товариства «Актуальні проблеми економіки».

Круглий стіл на тему «Інституціональний вектор розвитку інноваційної економіки» відбувся згідно з планом роботи проблемної групи. Основною метою було публічне обговорення та обмін думками про сучасні проблеми інноваційної економіки, представлення власних ідей студентської молоді щодо перспектив та пріоритетів розвитку інноваційної економіки.

Засідання розпочалося із виступу Яни Іванівни, керівника проблемної групи. Вона ознайомила присутніх із станом та перспективами розвитку інноваційної економіки, акцентувала увагу присутніх на висвітленні актуальних проблемах інституційного вектора розвитку інноваційної економіки.

Тематика виступів студентів була різноманітною й стосувалася: проблем функціонування національної економіки, визначалася потребою актуалізації досліджень інституціонального вектора теорії та практики економічного розвитку України, впливу ринкових інститутів на формування конкурентних відносин.

Обговорення відбувалося досить жваво та емоційно, учасники підкріплювали свої виступи наочним інформаційним матеріалом. Загалом слід відмітити, що молоді науковці володіють хорошим потенціалом, є генераторами оригінальних ідей щодо розвитку інноваційної економіки.