Електронна бібліотека Grebennikon

• Дата публікації: 14.10.2014

grebennikon

З 6 жовтня по 6 листопада 2014 р. за сприянням проекту ELibUkr відкрито тестовий доступ до електронної бібліотеки Grebennikon grebennikon.ru, що містить понад 6000 статей з галузей маркетингу, менеджменту, фінансів, управління персоналом. Актуальні для українського ринку зарубіжні матеріали представлено з дозволу таких всесвітньо відомих видавництв, компаній та навчальних закладів, як Elsevier, Emerald, Harvard Business Review, Swedish Scholl of Economics, University of Chicago Press, American Marketing Association, Berlin MBA, Academy of Marketing Science та ін. Електронна бібліотека Grebennikon має зручний рубрикатор (більш ніж 250 тем), містить докладні анотації до статей, володіє можливістю пошуку статей за автором, назвою і ключовими словами. Доступ надається в локальній мережі університету за контролем IP-адреси. Протягом тестового періоду дозволено завантажити не більше 200 статей.

Робота з ресурсом:

– зайти на сайт: grebennikon.ru;

– вибрати для роботи розділ «Статті за рубриками» або «Статті по журналам»;

– вибрати певний журнал / рубрику і знайти потрібну статтю;

– також можна знайти статтю з пошуку, для цього необхідно ввести ключове слово, прізвище  автора або заголовок статті в пошуковий рядок;

– внизу вибраної статті натиснути «Завантажити».

Повні тексти доступні в форматі PDF.