Екскурсія до музею

• Дата публікації: 20.10.2014

17 жовтня студенти 7 групи І курсу спеціальності «Туризм» відвідали музей історії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Прослухавши розповідь екскурсовода про історичні витоки утворення УДПУ та його еволюційний поступ, студенти виявили бажання долучитись до розвитку рідного університету.

Захоплення і гордість за свій університет відображалися у їхніх очах. «Можливість доторкнутись до таких історичних пам’яток укріпила відчуття гордості в моїй душі» – прокоментувала відвідини музею Маковецька Оля.

З позитивними емоціями студенти обговорювали візит до історії своєї Альма-матір. Вони внесли пропозицію щодо розширення місця експозиції та залучення їх до поповнення музейних експонатів.