Анонс: Святкування «Тижня туризму»

• Дата публікації: 22.09.2014

Шановні студенти та викладачі факультету!

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи організовує заходи до Всесвітнього дня туризму, який відзначатиметься 27 вересня. Основною метою проведення свята є пропаганда туризму та демонстрація важливості туристичної індустрії для розвитку економіки України.

З 23 по 26 вересня передбачається проведення заходів:

23 вересня – екологічна акція «Чисте місто»;

24 вересня – науково-методичний семінар «Вплив економічних процесів на розвиток туризму»;

25 вересня – похід до лісу, який передбачає посвятустудентів І-го курсу напрямів підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» у туристи; проведення майстер-класу з туризму і спортивного орієнтування для студентів та учнів випускних класів шкіл м. Умані;

26 вересня – розважальний квест«Турист–ерудит»на території Національного дендрологічного парку «Софіївка».

Запрошуємо всіх бажаючих!