Вітаємо – Ви знову студенти!

• Дата публікації: 17.07.2014

Бути студентом – це класно!

Бути студентом – краса!

Нехай справи йдуть прекрасно,

Вам ні пуху, ні пера!

udpu

Шановні абітурієнти! Ми раді вітати всіх, хто обрав програми перепідготовки за спеціальностями «Економіка підприємства», «Фінанси і кредит», «Маркетинг» зі вступом до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини!

У вас з’явилася можливість стати повноправними членами нашої великої і дружної, творчої університетської родини. Попереду на вас чекає цікаве і насичене студентське життя. За роки навчання у нашому університеті ви зможете використати весь потужний науковий потенціал для здобуття знань і духовного зростання. А відтак вийдете зі стін своєї alma mater успішними людьми – конкурентоспроможними спеціалістами – справжніми патріотами своєї держави. Щасливих вам студентських років!