Зустрітись із зірками! 21 травня – Міжнародний день космосу

• Дата публікації: 21.05.2014

Завдяки роботі планетарію із зірками зустрітися можуть всі!

21 травня студенти напряму підготовки «Маркетинг» 23 та 46 групи разом із кураторами Пачевою Н.О. відвідали планетарій Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Екскурсію було присвячено Міжнародному дню космосу.

Цей день прийшов до нас у прямому сенсі з борту космічної станції. 21 травня 1998 року був оголошений американським космонавтом Ендрю Томас з борту орбітальної станції «Світ».

Студентам запропонували уявно побувати в космічному просторі та простежити як сходить і заходить Сонце, як з’являються зорі на вечірньому небі, які сузір’я вони утворюють. Всі із захопленням слухали легенди про утворення різних сузір’їв і стежили за їх рухом на уявній небесній сфері.

По закінченні захопливої екскурсії група ознайомилася та сфотографувалася з приладами, які розташовані в планетарії.