Відлуння війни в пам’яті народу

• Дата публікації: 07.05.2014

Травень завжди асоціюється з бузком, конваліями та доленосною подією в історії нашого народу – Днем Перемоги.
Студенти 2 курсу економічного факультету та викладачі кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту відвідали тематичну виставку присвячену святкуванню 69-ї річниці Дня Перемоги. В ході екскурсії студенти ознайомилися з історією рідного краю в роки фашистської окупації. Краєзнавець Шуйська Людмила Дмитрівна в деталях висвітлила історичні події, що передували визволенню від німецьких загарбників та представила біографічні довідки про героїв-визволителів. Крім цього відвідувачі мали змогу оглянути воєнні фото, листівки та розгорнуту діораму бойових дій. Представлені на виставці експонати являють собою данину пам’яті цих подій в історії слов’янського народу. Вони сповнені пафосом перемоги і суворою пересторогою для майбутніх поколінь.
Така форма навчально-виховної роботи направлена на патріотичне виховання особистості дає змогу долучитися до пізнання історії рідного краю та розширити загальний світогляд у студентства. Безсумнівно виставка залишила відбиток у пам’яті студентської молоді за що висловлюємо щиру вдячність її організаторам та працівникам краєзнавчого музею.