Територія і міжнародне право

• Дата публікації: 04.04.2014

3 квітня 2014 року відбулося заняття-диспут, присвячене дослідженню території держав та міжнародному праву.

На занятті розглянуто такі питання:

•  Поняття і значення території у міжнародному праві. Види територій.
  •  Юридична природа та склад державної території.
  •  Поняття територіального верховенства та недоторканості державних кордонів.
  •  Правовий режим державного кордону.
  •  Правовий режим міжнародних рік.

Студенти приймали активну участь у проведені заняття: підготували цікаву інформацію по даній темі, задавали та відповідали на запитання. Окремі з них підготували повідомлення стосовно правових підстав зміни державної території, видів державної території та недоторканості державних кордонів.

Особливо активну участь приймали такі студенти як: Милка Аліна, Погуляйко Анна, Яковлєва Вікторія, Ладанюк Олег та Яремчук Катерина.

Необхідно зазначити, що такого роду заняття сприяють розвитку комунікативних умінь, навичок самостійної роботи. Підготовка доповідей розвиває мислення, пробуджує інтерес, перетворює малоцікаве повторення на захоплююче зіставлення точок зору.

По завершенню заняття, викладач підвів підсумки та зорієнтував студентів на подальші наукові дослідження.