Сучасний стан АПК: проблеми і перспективи

• Дата публікації: 01.04.2014

31 березня викладачами кафедри економічної теорії та права було проведено науково-методичний семінар на тему : «Сучасний стан АПК : проблеми і перспективи».

На семінарі було розглянуто наступні питання:

• роль та значення агропромислового виробництва України у вирішенні проблем світової продовольчої безпеки;
  • особливості інтенсифікації та агропромислової інтеграції сільського господарства;
  • сучасний стан та основні тенденції подальшого розвитку аграрного виробництва економіки України.

Першочерговим завданням семінару є ознайомлення студентів із сучасними міжнародними рекомендаціями та вітчизняними постановами та нормативами щодо розвитку АПК.

Слід зазначити, що завдяки доповідям та методичним матеріалам, увазі учасників семінару була представлена корисна інформація у доступній формі. А найголовнішим є те, що аудиторія отримала кваліфіковані відповіді на актуальні запитання.