Спільне засідання студентських наукових гуртків

  • Дата публікації: 24.04.2014

Одним із життєво важливих елементів, які впливають на зростання, розвиток і стабільність ринкової економіки держави є фінансовий ринок. Ринки фінансових послуг підтримують корпоративні ініціативи, фінансують використання нових ідей і полегшують контроль фінансового ризику.
Проблема українського ринку фінансових послуг полягає у відсутності в нього фінансових ресурсів для забезпечення інвестиційного попиту з боку реального сектору економіки.
Вирішенню проблем мобілізації ресурсів присвячене спільне засідання студентських наукових гуртків «Ринок фінансових послуг: проблеми та перспективи розвитку» та «Проблеми розвитку страхової системи України» (наукові керівники – доценти О. В. Міщук і Л. А. Чвертко), яке відбулося 22 квітня у рамках VIII Всеукраїнського фестивалю науки.
Під час зустрічі молодими науковцями обговорювалися питання щодо створення умов, які б дозволили додатково залучити внутрішні фінансові ресурси, а також створити привабливі умови для іноземних інвесторів.


Гуртківці виявили інтерес до проблеми, що винеслась на обговорення, активно вступали в дискусії. Засідання відбулося у невимушеній, дружній атмосфері.


Така форми роботи гуртків сподобалась студентам і зацікавила їх до проведення спільних заходів у майбутньому.

Міні галерея


Травень
Липень