Визволителям Уманщини присвячується

• Дата публікації: 11.03.2014

Відгомін Великої Вітчизняної війни ще й досі щемить у душі, озиваючись болісними спогадами про ті страшні події, які назавжди залишаться у пам’яті українського народу. Пам’ятні заходи, присвячені визволенню території України від німецько-фашистських загарбників, змушують знову і знову переживати ті хвилюючі радісні моменти відчуття перемоги!

10 березня 1944 року радянськими військами було визволено місто Умань у результаті успішної Умансько-Ботошанської операції. 11 березня 2014 року студентами 21 та 22 груп економічного факультету організовано захід з нагоди відзначення 70-ї річниці визволення міста від німецьких окупантів.

Студенти дізналися подробиці щодо оборони та захоплення міста, його функціонування під час Великої Вітчизняної війни, а також про відомих і маловідомих героїв-визволителів. Їхній увазі були представлені фотографії та відео визволення Умані від фашистських окупантів, що дало змогу відчути події того часу.

Вічна слава воїнам, які загинули за Батьківщину!