Всесвітній тиждень грошей

• Дата публікації: 15.03.2014

У рамках заходів Всесвітнього тижня грошей 13  березня 2014 року на економічному факультеті були проведені ігрові заняття з фінансової грамотності для студентів.

Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week) – міжнародний проект, спрямований на збільшення можливостей молоді на впевнене і відповідальне економічне майбутнє. Молоді люди з усього світу обговорюють і дізнаються про заощадження, фінанси, необхідність планування свого майбутнього.

В Україні координацію проекту здійснює Всеукраїнське громадське об’єднання «Асоціація економічної освіти».

Студенти мали можливість ознайомитися і навчитися складати сімейний бюджет, відповідально ставитися до питання як заробити кошти і як їх заощадити.

Також студенти взяли активну участь у обговоренні питання «Особиста фінансова безпека та кібер-безпека». Вони мали можливість дізнатися про правила зберігання грошей та цінностей вдома; правила безпечної поведінки з коштами на вулиці та в магазині; правилами користування банківською карткою.